Co na stres – jak sobie radzić ze stresem?

Zwalcz stres Poznaj skuteczne sposoby głębokiej relaksacji i radzenia sobie ze stresem, aby móc cieszyć się życiem w pełni!

Żyjemy w czasach, kiedy stres dotyka każdego z nas. Umiejętność radzenia sobie z nim posiada niewielu, więc skazani jesteśmy na jego negatywne skutki. Czujemy się zmęczeni, jesteśmy nerwowi, doświadczamy bólów głowy, zaburzeń pamięci, mamy kłopoty ze snem, jesteśmy rozdrażnieni, czujemy niepokój. Tabletki, alkohol i wiele innych metod, którymi próbujemy sobie radzić ze skutkami nadmiernego stresu dają tylko chwilową ulgę, bo w rzeczywistości ich pomoc jest tylko pozorna.

Nieliczni, którzy mają czas i pieniądze mogą sobie pozwolić na fachową pomoc i to pod warunkiem, że uświadamiają sobie prawdziwą przyczynę swoich kłopotów. Większość z nas cierpi w milczeniu mając nadzieję, że kiedyś to się zmieni, ale nadzieje te są złudne. Z czasem jest jeszcze gorzej, nadmierny stres przyjmuje postać chroniczną prowadząc do poważnych zaburzeń zdrowia.

Nie musi tak być, nie musimy czuć się nieszczęśliwi i cierpieć na różne przypadłości spowodowane stresem. Możemy to zmienić, jeśli nauczymy się jak z nim postępować, użyjemy właściwych metod i nieco zmienimy nasz sposób życia. Jak tego dokonać prostymi, dostępnymi każdemu metodami mówi właśnie ta publikacja.

Wiedza i metody tu zawarte są proste i każdy może je zastosować z korzystnym dla siebie skutkiem. Jeśli, drogi czytelniku, zdecydujesz się je wprowadzić w życie będziesz zdziwiony jak bardzo na korzyść może się zmienić twoje życie – spróbuj, a sam się przekonasz, podobnie jak inni przed tobą.

Jak zmieniając podejście do danej sytuacji natychmiast zrzucić z siebie stres?

Poznaj opis metody natychmiastowego odstresowania, nazwanej przez autora Talizmanem Snu. „Kiedy zacząłem ją stosować, byłem zaskoczony jej niezwykłą skutecznością i szybko odkryłem, że mimo jej prostoty nie istnieje lepsza metoda radzenia sobie w codziennych stresowych sytuacjach.” – pisze w swojej publikacji Janusz Konrad Jędrzejczyk, ekspert w sprawach relaksacji, snu, autosugestii i metod radzenia sobie ze stresem.

„Wiem już, jak stać się bardziej odpornym na niekorzystne okoliczności oraz jak bez problemu zapaść w zdrowy i spokojny sen.”  – opina jednego z czytelników.

Co znajdziesz w tej publikacji?

— Metodykę i program ćwiczeń relaksowo-koncentracyjnych, które pozwolą Ci się uwolnić od napięć spowodowanych stresem i powrócić do równowagi.

— Sposoby użycia ideoplastii pozwalającej zmieniać niewłaściwe nastawienia i wzorce myślowe.

— Sposoby na użycie wizualizacji i autosugestii, aby osiągnąć pożądane stany emocjonalne.

— Metodykę ćwiczeń pozwalających właściwie reagować w stresowych sytuacjach, nie ulegając presji.

— Praktyczną wiedzę i ćwiczenia, które uczynią Twój sen zdrowym, regenerującym i odświeżającym Twe siły.

— Metody wykorzystania właściwego snu do uwolnienia się od stresu.

Pełną wersję książki zamówisz na stronie: Idź do strony ofertowej»

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.